Contact

De verschillende commissies zijn ook direct te bereiken door gebruik te maken van onderstaande mailadressen.

 


Voorzitter: Rianne Heuvel-Blaak
voorzitter@tvhasselo.nl

Secretaris: Twan Blokhuis
secretaris@tvhasselo.nl

Penningmeester: Ernst Pieterse
penningmeester@tvhasselo.nl

 

Diverse commissies

Barcommissie: Tom Rotting
barcommissie@tvhasselo.nl

Competitie commissie: Tom Hofste
competitiecommissie@tvhasselo.nl

Jeugd commissie: Marco Hofman
jeugdcommissie@tvhasselo.nl

Beheer en onderhoud: Robert Stoelers
onderhoud@tvhasselo.nl

Senioren commissie: Benno Rademaker
seniorencommissie@tvhasselo.nl

 Sponsor commissie: Herman Keppels
sponsorcommissie@tvhasselo.nl

Ledenadministratie: Monic Hofman 
ledenadministratie@tvhasselo.nl

 

Overige

Website: beheer@tvhasselo.nl

Toernooi: toernooicommissie@tvhasselo.nl

Technische commissie technischecommissie@tvhasselo.nl