Contact

De verschillende commissies zijn ook direct te bereiken door gebruik te maken van onderstaande mailadressen.

 


Voorzitter: Rianne Heuvel-   
voorzitter@hasselotennis.nl


Secretaris: Twan Blokhuis
secretaris@hasselotennis.nl

Penningmeester: Ernst Pieterse
penningmeester@hasselotennis.nl

 

Diverse commissies

Barcommissie: Tom Rotting
barcommissie@hasselotennis.nl

 

Competitie commissie: Tom Hofste
competitiecommissie@hasselotennis.nl

Jeugd commissie: Marco Hofman
jeugdcommissie@hasselotennis.nl

Beheer en onderhoud: Robert Stoelers
onderhoud@hasselotennis.nl

Senioren commissie: Benno Rademaker
seniorencommissie@hasselotennis.nl

 


Sponsor commissie: Herman Keppels
sponsorcommissie@hasselotennis.nl

 


Ledenadministratie: Monic Hofman 
ledenadministratie@hasselotennis.nl

 

 

 

Overige

 

Website beheer@tvhasselo.nl

 

toernooicommissie@hasselotennis.nl

 

technischecommissie@hasselotennis.nl